BASINDA SOLMAZ EMLAK

dot

SHOW MAX DEYDİK.

Show Max de yayınlanan Show da Hayat programının konuğuyduk.

dot

SOLMAZ EMLAK PURSAKLARIN EN İYİ EMLAKCISI SEÇİLDİ

Yerel bir gazetenin düzenlediği Pursaklar'ın "EN"leri yarışmasında, Emlak kategorisinde yapılan seçimle "En İyi Emlakçı" SOLMAZ EMLAK seçildi. Ödülü Pursaklar Belediye Başkanı Yardımcısı Mehmet GÜMÜŞ verdi. Solmaz Emlak adına ödülü alan Mehmet SOLMAZ konuşmasında "Bizi bu ödüle layık gören herkese teşekkür ederim" diyerek başarısının sırrını doğru, dürüst, güvenilir olmaktan geçtiğini belirterek, ticareti kısa vade değil uzun vade olarak düşünmek gerektiğini söyleyerek konuşmasına son verdi.

dot

CAZİBENİN YENİ ADI: PURSAKLAR

Pursaklar gayrimenkul sektöründe referans kabul edilen Solmaz Emlak Sahibi Mehmet Solmaz, son dönemde yaşanan gelişmeleri, gayrimenkul sektöründeki hareketlilik ve kentleşmedeki hızı Kuzeyin Sesi'ne değerlendirdi.

dot

AK PARTİ'DE FLAŞ GELİŞME

30 Mart 2014'te yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimleri öncesi kulisler hareketlenirken Pursaklar'daki sessizlik flaş bir gelişme ile bozuldu. Mehmet Solmaz'ın aday adayı olabileceği iddiaları kulislere bomba gibi düştü...

dot

ALIM SATIM CAZİBESİNİ YİTİRDİ

Devletin vergilendirme politikasından canı ençok yanan inşaat sektörünün aktörleri gün geçmiyor ki inceleme ve sonrasında da çeşitli adlar altında vergi cezasına maruz kalmasın.

dot

HİZAYA GELECEĞİZ, GELMEZSEK GETİRİLECEĞİZ

Maliye ile bir sorun yaşamamak ve gelebilecek sıkıntılarla karşılaşmamak için neler yapılması konusunda Mehmet Solmaz bilgi verdi.

dot

AKYURTTA ULUSLARARASI FUAR YAPILACAK

Akyurt'ta yapılacak olan uluslararası fuar ve Pursaklar'da yapımına başlanan Uluslararası Polis Eğitim Merkezi bölgeyi cazip kılacak en önemli projeler olarak görülüyor.

dot

PURSAKLAR'IN LOKOMOTİFİ GAYRİMENKUL SEKTÖRÜDÜR

Pursaklar'ın emlak ve gayrimenkul sektöründe referans kabul edilen ve bu alanda en köklü kuruluş olan Solmaz Emlak genişletilerek modern şekilde dekore edilen ofisiyle müşterilerine konfor ve kaliteyi birlikte sunuyor.

dot

PURSAKLAR

Hani derler yasaymakla bitmez diye. Galiba öyle bir durum var. Yukarıda saydığımız projelerin yanında şu an için sıkıntı yaşanan ama yakın bir zaman içerisinde serbest kalacağını beklediği yeni imar uygulaması ilçemizin ciddi yol katetmesi için önemli gelişmeler.

dot

YATIRIM İÇİN İSABETLİ SEÇİM

Pursaklar'da gayrimenkul sektörünün en köklü kuruluşu olan Solmaz Emlak'ın dinamik yöneticisi ve sahibi Mehmet Solmaz, üzerinde tartışmalar devam eden İmar Plan çalışmalarını ilk etapta kendilerinin yanlış anladığını, şu an inşaat sektöründe faaliyet gösteren herkesin, Pursaklar'ın gelişmesi ve kalkınması için olması gereken imar çalışmasının da bu olduğunu gördüğünü söyledi.

dot

SEKTÖRDE BİRLİK ŞART

Pursaklar Vizyon'a açıklamalarda bulunan Pursaklar Gayrimenkul ve Emlak sektörünün referans kuruluşu Solmaz Emlak sahibi Mehmet Solmaz, inşaat sektörünün önünün açılmasına fırsat veren bu kararda emeği geçen herkese teşekkür ettiklerini söyledi.

dot

KONUT ALMANIN TAM ZAMANI

Pursaklar'da gayrimenkul sektörünün nabzını elinde tutan Solmaz Emlak, sahip olduğu geniş ve alternatifleri bol müşteri ve gayrimenkul portföyü ile de dikkat çeken bir kuruluş.

dot

YATIRIMCI DA İHTİYAÇ SAHİBİ DE ELİNİ ÇABUK TUTMALI

Pursaklar'da gayrimenkul çıtasının yükseldiğini söyleyen Solmlaz Emlak sahibi Mehmet Solmaz: "Yatırımcı da ihtiyaç sahibi de elini çabuk tutmalı" dedi.

dot

KONUT ALACAKLAR BU FIRSATI KAÇIRMAMALI

Konut kredi faiz oranlarının ilk kez bu kadar düşüş gösterdiğine dikkat çeken Mehmet Solmaz, bu düşüşün Pursaklar'da konut tabelini tırmandırdığını, konut ihtiyacı olan ihtiyaç sahibi ve yatırımcılar için içinde bulunduğumuz dönemin kaçırılmayacak fırsatlar sunduğunu söyledi.

dot