• pic1
  • pic2
  • pic2
  • pic2
  • pic2

FIRSAT İLANLARI

dot

Park Beker Konutları
ANKARA/PURSAKLAR
0 TL
kuzey ankara’nın en prestijli projelerinden ol...

KREDİ TAKSİT HESAPLAMA

dot

Taksit / Ay : TL
Toplam Geri Ödeme : TL
hesapla

dot
alis

satis

GÜNCEL HABERLER

dot

*** ULUSLARARASI POLİS EĞİTİM MERKEZİNİN YAPIMINA 2012\\\'DE BAŞLANACAK
Pursaklar Güvenliğin Merkezi Oluyor.. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM)bünyesinde kurum içi, kurumlar arası ve uluslararası alanda profesyonel bir anlayış çerçevesinde eğitimlerin verileceği Uluslararası Polis Eğitim Merlezi (UPEM) Pursaklar'a yapılıyor. Ulusal ve uluslararası polis eğitimi veren birimler arasında koordinasyon ve işbirliğini sağlayacak, çağdaş eğitim-öğretim yöntemlerinin ve eğitim teknolojilerinin teşkilata kazandırılmasına olanak tanıyacak olan bukapsamlı proje ile Pursaklar güvenliğin merkezi olacak. Bu prje ile Pursaklar ayrı bir öneme sahip olacak. Dünya standartlarında bir uluslararası polis hizmet içi eğitim, geliştirme ve uygulama merkezi kurmak ve işler hale getirilmesini sağlamak için projeler üreten EGM, bu projenin yapımına 2013'de başlamayı planlıyor.

*** ALTINOVA'YA DEV FUAR ALANI
Büyükşehir Belediyesinin Başkent sanayisine büyük ivme kazandıracakvizyon projelerinden uluslararası dev fuar alanı için Bakanlar Kurulundan'da onay çıktı. Ankara'nın sanayi ve turizm başkenti olması yolundaki en büyük projeler arasında yer alan Akyurt'taki 1 milyon 800 bin metrekarelik alan, "ULuslararası Ankara Fuar ve Gelişme Sahası Kentsel Dönüşüm ve Gelişme Proje Alanı" olarak ilan edildi.

*** FACEBOOK SAYSAMIZ HİZMETİNİZDE
Solmaz emlak facebook sayfası www.facebook.com/solmazemlak adresinde sizlerle...

*** SOLMAZ EMLAK PURSAKLARIN EN İYİ EMLAKCISI SEÇİLDİ
Yerel bir gazetenin düzenlediği Pursaklar'ın "EN"leri yarışmasında, Emlak kategorisinde yapılan seçimle "En İyi Emlakçı" SOLMAZ EMLAK seçildi. Ödülü Pursaklar Belediye Başkanı Yardımcısı Mehmet GÜMÜŞ verdi. Solmaz Emlak adına ödülü alan Mehmet SOLMAZ konuşmasında "Bizi bu ödüle layık gören herkese teşekkür ederim" diyerek başarısının sırrını doğru, dürüst, güvenilir olmaktan geçtiğini belirterek, ticareti kısa vade değil uzun vade olarak düşünmek gerektiğini söyleyerek konuşmasına son verdi.